Onwin Müşteri Hizmetleri ve İletişim

Müşteri hizmetleri birimi, her bahis sitesinin hizmetlerini gerçekleştirebilmesi ve prestijini koruyabilmesi için temel teşkil etmektedir. Müşteri şikayetlerini, kullanıcıların soru, sorun ve görüşlerini dikkate almayan bir site, ne kadar kaliteli bir içeriğe sahip olursa olsun varlık gösteremeyecektir. Bu bağlamda, Onwin Müşteri Hizmetleri bölümünün ayrı bir yere sahip olduğunu vurgulamamız gerekmektedir.

Onwin Müşteri Hizmetleri birimi, müşteri memnuniyetini ilk önceliği olarak kabul eden, diksiyonu düzgün, müşteri sorunlarına karşı oldukça duyarlı, alt yapısı sağlam, alanında bilgili bir departman tarafından faaliyet göstermektedir.

Onwin Müşteri Hizmetleri servisi hızlı işlemleri ve sorunlara duyarlı yaklaşımının yanı sıra kesintisiz müşteri desteği de vermektedir. Bu alelade bir destek değildir. Onwin üyesi bir kişi, Canlı Destek hattına bağlandığında, kendisine değer verildiğinin farkındalığındadır. Sorunlarına en kısa sürede çözüm üretildiğini görür.

Onwin müşteri hizmetlerini diğer sitelerden ayıran en önemli özelliklerden biri de destek ekibini müşteri odaklı yaklaşımıdır. Oldukça saygılı ve güzel bir üslupla müşterilerini karşılayan Canlı Destek personeli, tecrübeleri ile üst düzey hizmet vermektedir.

Onwin İletişim kapsamında, sitenin Bize Ulaşın sekmesine tıklayarak Canlı Destek dışında iletişim formu doldurabilir, bilgilerinizi sisteme girerek, görüş, şikayet, öneri yada sorunlarınızı site yetkililerine istediğiniz zaman bildirebilirsiniz.

Onwin İletişim bölümü ile beraber üyelerine telefon desteği de vermektedir. Ayrıca e-mail yoluyla da soru, sorun ve yorumlarınızı iletebileceğiniz Onwin’ta, çözülemeyecek sorun, dikkate alınmayacak görüş, cevaplanmayacak soru yoktur.

Bu yazı onwin kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir